>> Nechceš-li pracovat v zapadlé vesnici, vem do ruky klávesnici ! <<

>> Novinky <<


Stránka:

22.11.2005 - Srovnávací písemka z matematiky + rychlovarná konvicka vložil Ency

Chtel bych vsechny upozornit ze zítra, to jest 23.11.2005, je v plánu, dle mých informací, srovnávací písemná práce z matematiky, kalkulacky, tabulky a vedomosti s sebou. Blizsí informace se nepodarilo zjistit, s nejvesí pravdepodobností jsou prísne tajeny.

Dále bych s idovolil Vás informovat o moznosti uvarit si kafícko, prípadne cajícek, v nasí trídní rychlovarné konvicce kterou nám zapůjcil Dan a vyhradil si téz právo prvního ranního kafícka, takze hrnky do skoly s sebou. Pochybuju ze si nekdo bude ohrívat vodicku na nejakou instantní polívcicku, i kdyz i tato moznost zde je!
 

 
21.11.2005 - Loginy vložil Ency
Tímto bych chtel pozádat vsechny, aby mi na mail zaslali svůj nick, pod kterým se budou chtít prihlasovat k prístupu na trídní web a dále jakou úrovní spolupráce hodlají nás web podporit (perlicky, novinky, atd.) o pripravovaných zmenách budete pravidelne informováni a verím ze se Vám budou líbit.

 

 
18.11.2005 - Mail vložil Ency

Jeste jednou k mailu, chtel bych upozornit ze pokud budete mít prekrocenou kvótu (100MB), nebudete moci zprávi prímat, ale ani odesílat, s tím ze WebMail nevrací chybu do postovního klienta.


 

 
14.11.2005 - Trídní schůzky, atd. vložil Ency

Zítra, to jest 15.11.2005, v 17:15 v nasí tríde (215) se uskustecní 1. trídní schůzky v tomto roce, vsichni jste mile zváni. Dále kvůli trídním schůzkám odpadají sportovky.

Ve ctvrtek 17.10.2005 je státní svátek, to znamená ze se nejde do skoly, v pátek, to je o den pozdeji, je plánována normální výuka, to znamená de se do skoly.

A jak ste si mohli vsimnout WebMail byl updatován na verzi 6.1.1 a celý se oblekl do kabátku plne prezentující nasí skolu, i kdyz prozatím nejsou vychytány vsechny mouchy.


 

 
13.11.2005 - Logo vložil Ency
Nové logo naseho webu ztvárnil nás milý predseda Sulda a musím ríct ze se mu opravdu povedlo...

 

 
Stránka:.: Písemky & Testy :.
.: Úkoly :.

Dnes:
Můžete bejt v klidu

Zítra:
Můžete bejt v klidu

.: Demokratické :.
.: vyjádření :.
Sex v praci?
Ano, jiz byl
Ano, jeste nebyl
Ne, odmitam


Výsledky
.: Nejbližší akce :.

N/A
 
.: Odkazy :.

Ananasovi skauti
Facebook Céčkaři
Galerie SSŠVT
SSŠVT
Vyhledávač hospod

.: Odkazy členů :.

--Pub Locator V.2.--
Photo-gallery
MonkeySoft
ANUS.UNAS.cz
 

Webmaster není odpovědný za obsah umístěný na tomto webu. Obsah může být chráněn autorským zákonem.
Copyright © Logo - Sulda 2006,
Copyright © Ency 2004 - 2021, Všechna práva vyhrazena.