>> Nechceš-li pracovat v zapadlé vesnici, vem do ruky klávesnici ! <<

>> Novinky <<


Stránka:

01.12.2005 - Bez zvonění vložil Ency
Informace z oficiálních zdrojů, od našeho vedení, udávají že z důvodu poruch ústředny budeme až do příštího týdne, na který je naplánována oprava, bez zvonění.

 

 
30.11.2005 - Dú - ELE vložil Ency
Dle pokynů prof. Geryka, máte neodevzdané domácí úkoly z ELE odevzdávat vždy do pátku, do velké přestávky do kabinetu 07 na stůl do krabičky na Dú, v pondělí je na tom samém místě naleznete opravené.
 
Jinak dnes, jak jste si mohli všimout nezvonilo, půjde pravděpodobně o nějaké úpravy spojené s nedávnou změnou naší cililink melodie.

 

 
28.11.2005 - Nové zvonění vložil Ency
Dnes ráno některé z nás čekal poměrně velký šok, když místo klasického zvonění :) naší milé nokiovské melodie, uslyšeli poměrně zvláštní, dle mého názoru pazvuk, který se linul z repoduktorů, tak sme se dočkali tak dlouho žádané změny zvonění.
A se změnou zvonění přichází i nová anketní otázka. Na předchozí otázku "Chcete mít možnost dopisovat písemky o konzultacích i za cenu možné neobjektivnosti?" odpovědělo z 25 dotázaných:
64% Určitě ano a Spíše ano 20%, proti bylo pouhých 16% dotázaných.
 

 
26.11.2005 - Přechod na verzi 2.0 vložil Ency
Dnes, to jest 26.11.2005, mezi 17 a 18 hodinou proběhl update tohoto webu na svoji druhou verzi. Chtěl bych požádat všechny, kteří tak ještě neučinili, aby mi zaslali svůj nick pro přihlašovaní, ostatní kteří tak již učinili budou v nejbližší době informováni o nezbytnostech nutným k prvnímu přihlášení.

 

 
22.11.2005 - Rychlovarná konvicka vložil Sulda
Je my líto , ale Encym zmiňované ranní kafícko bohuzel padá .. Dnes odpoledne sem byl informován vedením , ze rychlovarná konvice ve tříde bohuzel být nemůze kůli hasicům . (Kazdý elektrický spotřebic musí mýt svojí evidencní kartu , a můze být pouze na schváleném míste)..Takze se nedá nic delat a konvice musí zmizet... Ale nápad to byl dobrej Dane ....
 

 
Stránka:.: Písemky & Testy :.
.: Úkoly :.

Dnes:
Můžete bejt v klidu

Zítra:
Můžete bejt v klidu

.: Demokratické :.
.: vyjádření :.
Sex v praci?
Ano, jiz byl
Ano, jeste nebyl
Ne, odmitam


Výsledky
.: Nejbližší akce :.

N/A
 
.: Odkazy :.

Ananasovi skauti
Facebook Céčkaři
Galerie SSŠVT
SSŠVT
Vyhledávač hospod

.: Odkazy členů :.

--Pub Locator V.2.--
Photo-gallery
MonkeySoft
ANUS.UNAS.cz
 

Webmaster není odpovědný za obsah umístěný na tomto webu. Obsah může být chráněn autorským zákonem.
Copyright © Logo - Sulda 2006,
Copyright © Ency 2004 - 2021, Všechna práva vyhrazena.