>> Nechceš-li pracovat v zapadlé vesnici, vem do ruky klávesnici ! <<

>> Novinky <<


Stránka:

02.04.2008 - Chechtacky z plachticky vložil Weeman
Nazdar spoluobeti zitrejsiho masakru. Dnes jsem penize vlozil poctive na ucet. Castka vybrana z plachty cinila 5728,50 Kc. Bohuzel jak uz to dnes chodi a chodit to tak bude, banka si pocita za tyto sluzby poplatek, ktery v nasem pripade cinil rovnych 100 Kc. Tudiz se nase castka zastavila na krasnych 5628,50 Kc. To bude supr maturitni vecirek, ze pane profesore ... :)
 

 
01.04.2008 - Práce z ANJ vložil Ency
Doufám, že ste si všichni vědomi, že do dnenší půlnoci je potřeba odevzdat připouštěcí práci k maturitě, která má být na téma: "Životní prostředí". Kdo práci do půlnoci neodevzdá, nebude klasifikován z ANJ a má po maturitě.
 

 
24.03.2008 - Dulezite! Maturitak ! vložil Sulda
Pozor! Dulezite! Zitra tj. v Utery o hodine volna probehne nacvicovani nastupu na maturitni ples! Je nezbytne nutne, aby se toho vsichni zucastnili. Je to otazka chvilky, je jenom potreba aby jsme si to nacvicili . Proto si vsichni o hodine volna udelejte cas a pocitejte stim. Je to posledni moznost kdy to muzem nacvicit pred maturitakem !! Berte to prosim vazne a zodpovedne ! Dale pripominam: Kdo jeste neprines jardovi penize na darek, necht tak neprodlene ucini !!!!
 

 
11.03.2008 - Peníze na dárek pro Naďu vložil Jarin
V tomhle a pristim tydnu musime vybrat penize na darek pro Nadu.
Takze noste do skoly 240Kc. Vybrali jsme vikendovy pobyt v Ceskym krasu. Z penez se zaplati ten pobyt, kytka pro Nadu a kytka pro Vodicku. Co zbydEr, tak se da na After.
Zduř
 

 
08.03.2008 - Maturitak-Dulezite! vložil Sulda
Pozor! V Pondeli odpoledne je schuze ohledne Maturitaku = V pondeli behem dne je potreba doladit vsechny veci co se toho tykaji ..Hlavne se jedna o nas nastup = kdo bude mit jakou roli, jaka bude muzika atd ... Uz sme se dohodli, ze budeme nastupovat jako na svatbu , ted uz zbyva pouze najit vhodnou muziku a rozdelit role ... Takze se prosim kazdy zkuste podivat po nejake svatebni hudbe a vemte ji v Pondeli ssebou do skoly.Pak vybereme nejlepsi a rozmyslime jak na to presne nastoupime.Dale se pak budou vybirat penize na darek pro tridni. Jarda behem nedele vse zjisti a rozpocita. Takze pocitejte stim, ze pristi tyden bude potreba prinest penize !! Dale prosim M.Dolejse aby doladil tu videovizitku a zkusil dat na ceckare nakou betaverzi, aby bylo videt jak to bude vypadat.
 

 
Stránka:.: Písemky & Testy :.
.: Úkoly :.

Dnes:
Můžete bejt v klidu

Zítra:
Můžete bejt v klidu

.: Demokratické :.
.: vyjádření :.
Sex v praci?
Ano, jiz byl
Ano, jeste nebyl
Ne, odmitam


Výsledky
.: Nejbližší akce :.

N/A
 
.: Odkazy :.

Ananasovi skauti
Facebook Céčkaři
Galerie SSŠVT
SSŠVT
Vyhledávač hospod

.: Odkazy členů :.

--Pub Locator V.2.--
Photo-gallery
MonkeySoft
ANUS.UNAS.cz
 

Webmaster není odpovědný za obsah umístěný na tomto webu. Obsah může být chráněn autorským zákonem.
Copyright © Logo - Sulda 2006,
Copyright © Ency 2004 - 2021, Všechna práva vyhrazena.